Поступление в ВУЗы Польши:
+38 (096) 096-16-00
+38 (063) 578-16-00
+38 (097) 330-86-96
Запись на курсы польского языка:
+38 (067) 839-65-65
+38 (093) 919-65-65
+38 (095) 329-65-65
рус | укр
Запишись на польский!

21.11 (Вт,Чт,Сб) м.Позняки
23.11 (Сб,Вс) м.Крещатик
23.11 (Сб,Вс) м.Позняки

Информация

Зимний отдых в Польше, Закопане

Бесплатное обучение в Польше после 9 класса

с

 

 Мы социально активные:

Евростади на FacebookЕвростади в InstagramEurostudy на Youtube


РЕЙТИНГ польских ВУЗов за 2019 год

Отзывы

Всего комментариев : 581, Средняя оценка : 4.98

Величезне дякую від мене мами та мого сина для пані Олі, яка займалася підготовкою до навчання та оформленням всіх необхідних документів! Великий об’єм праці! Рахую, кожна людина повинна займатися тією справою, яку виконує досконало! Пані Олі- респект! Уже пройшов рік навчання в РП і ось моя дитина поїхала на практику у Францію місто Нім! Якщо щаслива моя дитина, то мама щасливіша ще більше!!! Хочу ще добавити, що мій син до навчання побував в багатьох країнах на відпочинку і для нього інші країни не новинка! Бажаю Вам великого розвитку в цій сфері а також наснаги і хороших людей для співпраці!

Хожу на курси польської мови у Львові, уже на 3 рівні, все дуже подобається, викладачу Петру особливий респект. Відчуваю себе впевнено у спілкувані польською, всім раджу !

Моїй дочці дуже подобається займатися на курсах ПМ з викладачем Наталею Стефінин! Відразу знайшли спільну мову. Дочка чекає заняття з нетерпінням, бо уроки проходять цікаво, різноманітно, легко та весело. Нам пощастило з таким педагогом. Велике спасибі Вашій компанії за чудову роботу!

Все просто супер! Син вчить мову з "0", вже після пари уроків почав потрохи говорити, пара тижнів - і щось пише/читає. Зрозуміло, що на початковому рівні, але перший бар’єр (почати говорити, читати/писати) пройшов дуже легко та швидко, в захваті після кожного уроку)))) і щоразу повторює, як йому подобається польська мова і викладач)))) В цілому - підхід до учнів дуже м’який, величезне терпіння та підтримка, які так важливі особливо на перших кроках! Можу впевнено ставити 5++ !)))))

Наталя Давиденко – дуже доступна в спілкуванні, спокійна і терпляча. Матеріал дає зрозуміло і не обтяжує вивчення польської мови. Проводить паралелі з українською, іноді з англійською мовами, що покращує запам'ятовування. Задає багато домашки. Все інтенсивно і динамічно: розслабитися ніколи)) я не завжди встигала вчасно робити все, але поступово підтягувала. Вперше пробувала формат навчання в групі і мені сподобалося. Можу рекомендувати Наталію, як відповідального і грамотного викладача.

Хочу сказати спасибі Наталії Стефінин! Я залишилася задоволена, все доступно і зрозуміло пояснює!

Добавить отзыв

 
Все отзывы↑ Наверх ↑