Поступление в ВУЗы Польши:
+38 (096) 096-16-00
+38 (063) 578-16-00
+38 (097) 330-86-96
Запись на курсы польского языка:
+38 (067) 839-65-65
+38 (093) 919-65-65
+38 (095) 329-65-65
рус | укр
Запишись на польский!

14.12 (Сб, Вс) м.Крещатик
14.12 (Сб, Вс) м.Позняки
17.12 (Вт, Чт) м.Крещатик

Информация

Зимний отдых в Польше, Закопане

Бесплатное обучение в Польше после 9 класса

с

 

 Мы социально активные:

Евростади на FacebookЕвростади в InstagramEurostudy на Youtube


РЕЙТИНГ польских ВУЗов за 2019 год

Отзывы

Всего комментариев : 588, Средняя оценка : 4.98

Вивчаю польську мову в Євростаді (Івано-Франківськ) трохи більше півроку і можу сказати, що я залишився задоволеним! Викладачі вміло пояснюють матеріал та можуть знайти підхід до будь-якого учня, а самі заняття проходять у дружній та невимушеній атмосфері, тому навчатись завжди цікаво.

Викладачі приємні. Все доступно розповідають, завжди повторюємо, все на вищому рівні. Курси супер!

Навчаюсь в Євростаді з рівня А1. Всі офіси розташовані дуже зручно, так як знаходяться в декільках хвилинах від станцій метро. Рівні А1 та А2 проходили біля станції метро Льва Толстого, а на рівень В1-B2 навчалась в офісі біля станції метро Хрещатик, що також було дуже зручно. Адміністратори спободались, завжди допоможуть і ввічливо нададуть відповіді на всі питання. Викладач Аня - чудовий викладач, дуже рада, що навчалась саме у неї. Завжди в гарному настрої, з нею заняття проходили весело і цікаво. Зверталась увага як на читання текстів, на граматику, письмо. так і знаходила час для цікавих ігор з використанням польської мови. одразу видно, що Аліція дійсно любить те, чим вона займається і любить всіх учнів, дякую за ваш підхід до навчання.

Удобное месторасположение офиса, комфортный график занятий и достойная цена на курсы польского языка. Прошла полный курс от А1 до В2, наши занятия в группе всегда проходили весело и интересно ,а главное эффективно, куча различных игр, которые очень сильно помогали усвоить сложный материал. Мне всегда хотелось приходить на уроки :) Учитель всегда помогала и объясняла по несколько раз, если кому-то что-то не понятно. Очень терпеливая, компетентная и приятная девушка. Жаль, что на этом курсы закончились. Спасибо за обучение, обязательно буду вас рекомендовать!

Я занималась на курсах польского языка у Юлии, очень понравилось место размещения офиса на м.Льва Толстого. Преподаватель очень нравится, чувствуется профессионализм! Занятия интересные и эффективные. Буду вас советовать!

Дуже класні курси!Приємні викладачі, доступне пояснення матеріалу)все на вищому рівні.

Добавить отзыв

 
Все отзывы↑ Наверх ↑